Montáž a demontáž

Nabízíme dřevěná okna značky PKS okna, která se na českém trhu objevují již od roku 1994. Dřevěná okna jsou vyráběna dle nejmodernějších trendů a technologií a vyznačují vysokou kvalitou, velkou odolností vůči vlivům prostředí a dlouhou životností.

Demontáž

Demontáží se rozumí vybourání stávajících oken a dveří. Při demontáži nezaručujeme nepoškození vnitřních a vnějších špalet, stejně jako zachování vnitřních i vnějších parapetů. Vnitřní i vnější parapety dopočučujeme osadit novými – jen tak můžeme zaručit těsnost proti povětrnostním vlivům.

Montáž

Usazení, vyvážení, zaklinkování a zapevňování oken, dveří, uchycení turbo šrouby nebo montážními kotvami. Ořezání přebývající pěny je prací zedníka.

Zednické práce

Zednické práce včetně osazení parapetů, pokud zákazníky tyto práce objednává, jsou naceněny v cenové nabídce. Cena za zednické začištění a usazení parapetů se odvíjí od použitého materiálu a provedené práce. Ceny za zednické práce, pokud nebude určeno jinak, budou upřesněny při zaměření.

Likvidace

Likvidaci oken (či dveří) účtujeme za okenní (či dveřní) rám, pokud zákazník likvidaci objednává. Likvidací se rozumí odvoz a likvidace starých oken (či dveří), dle platných zákonů a norem.