Plastová okna

Vyberte si nová okna a dveře přímo u nás. ČESKÉ VÝROBY! Okna a dveře jsou vyráběna z profilu GEALAN. Systémy profilů pro plastové dveře a okna od něměcké firmy GEALAN splňují vysoké požadavky na funkčnost, údržbu adlouhou životnost.

Profilové systémy S8000, S8000+ a S9000 se vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi. Hladký povrch nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu a odolává povětrnostním vlivům.

  • Profilový systém S8000 dosahuje konstrukční hloubky 74 mm
  • Profilový systém S8000+ dosahuje konstrukční hloubky 83 mm
  • Profilový systém S9000 dosahuje konstrukční hloubky 83 mm a obsahuje středové těsnění


Všechny 3 profilové systémy mají díky 6ti komorovému systému vynikající hodnoty tepelné izolace.

Křídla jsou dostupná ve dvou variantách a to rovné, nebo předsazené křídlo. Standartně jsou dodávány s dvojitým dorazovým těsněním, zajišťující výbornou těsnost spáry mezi okením rámem a křídlem.

Pro okování plastových oken a dveří používáme celoobvodové kování GU vyráběné v SRN. Jednou z hlavních předností je povrchová úprava.

Všechny naše výrobky jsou opatřeny izolačním sklem ve složení 4mm – 16mm mezera – 4mm, plněné Argonem s použitím plastového distančního rámečku (tzv. teplou hranou). Izolační skla mohou být různého složení – čirá, ornamentní, bezpečnostní či jiná skla dle přání zákazníka. Ve standartní kalkulaci dodáváme sklo s U – 1,1W/m² s plastovým rámečkem. Dále dodáváme dvouskla 1,0W/m², trojskla 0,7 – 0,6 – 0,5W/m² dle přání zákazníka.